Præstemosen 72 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hvidovre - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hvidovre. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hvidovre er Præstemosen 72 en af de nyeste villaer på markedet. Denne ejendom byder på 122 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Grunden på 656 kvadratmeter tilbyder rigelig plads til udendørsaktiviteter. Villaen er prissat til 6.995.000 DKK og har en månedlig ejerudgift på 4.367 DKK.

En anden nylig mulighed i Hvidovre er villaen på Stavnsbjergvej 4. Med et areal på 226 kvadratmeter rummer denne villa 7 rum. Grunden er en smule mindre med 494 kvadratmeter, men det giver stadigvæk mulighed for en hyggelig udendørs plads. Denne ejendom er sat til en pris på 5.995.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga