Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hvidovre:
-
Nicholas D.
Fra Hvidovre
Hvis billedet af mig og min søde lillebror ikke kan charmere jer til at vælge mig til jeres spænden... -
André K.
Fra Hvidovre
Kan nærmest det meste indenfor handyman i hjemmet, derudover har jeg stor erfaring med opsætning af... -
Jonas H.
Fra Hvidovre
Ny vandhane eller radiator, højbed i haven, nyt plankeværk, pudsning af væg eller udskiftning af vi...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Jonas H., Bela D. og Lasse M. søger hjælp til husopgaver i Hvidovre
-
-
Help building a single bed
Fra Bela D. (Hvidovre)
Hello, I have an single 90cm ikea bed structure that needs to be build. I receive the package this... -
LG TV reparation.
Fra Lasse M. (Hvidovre)
Lg TV tænder og slukker med det samme. Klikker tændt og klikker sluk 2 år gammel Oled TV.
Mikael I., Amina A. og James B. søger hjælp til haveopgaver i Hvidovre
-
Rydning af 63m2 bed med buske og mindre træer
Fra Mikael I. (Hvidovre)
Vil gerne have ryddet bed for buske og mindre træer omkring terrasse forud for opsætning af udestue... -
Fliser i have
Fra Amina A. (Hvidovre)
Jeg skal have fjernet træterasse, alle buske, sten, store potter og have lagt fliser ud i haven. Hø... -
udgrave ca. 100 m2 i en dybde på godt 40 cm samt tage jorden med
Fra James B. (Hvidovre)
udgrave ca. 100 m2 i en dybde på godt 40 cm samt tage jorden med
Michael P., Nadia S. og Maria J. søger hjælp til diverse opgaver i Hvidovre
-
Bordtennis for begyndere
Fra Michael P. (Hvidovre)
Jeg er begyndt at spille lidt bordtennis med en ven. Jeg vil godt have noget træning, for at kunne ... -
Frisør
Fra Nadia S. (Hvidovre)
Frisør der kan lave krøller i mit hår, som holder hele dagen og aftenen. Skal laves inden kl. 12 -
Kæledyrspasning
Fra Maria J. (Hvidovre)
Pasning af Alma på tre (bordercolli/labrador) skøn, nem og lydig. Elsker lege, andre hunde og menne...