Hjælp søges: Diverse, Have og Hus i Hvidovre

Profilbillede

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hvidovre:

  • profil billede
    André K.
    Fra Hvidovre
    Kan nærmest det meste indenfor handyman i hjemmet, derudover har jeg stor erfaring med opsætning af...
  • profil billede
    Nicholas D.
    Fra Hvidovre
    Hvis billedet af mig og min søde lillebror ikke kan charmere jer til at vælge mig til jeres spænden...
  • profil billede
    Jonas H.
    Fra Hvidovre
    Ny vandhane eller radiator, højbed i haven, nyt plankeværk, pudsning af væg eller udskiftning af vi...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Zawar A., Kristian B. og Henrik V. søger hjælp til husopgaver i Hvidovre

  • thumbnail
    Installering af ny radiator
    Fra Zawar A. (Hvidovre)
    Jeg skal have montereret et nyt radiator. Det er et krav at du er autoriseret VVS med nogle års erf...
  • thumbnail
    Nyt tag, letvægtstegl
    Fra Kristian B. (Hvidovre)
    88m2 i grundplan længehus. 25% hældning med skorsten. Ønsker nyt tag lagt på. Letvægtstegl opsat ...
  • thumbnail
    Tvstand til Tv
    Fra Henrik V. (Hvidovre)
    Hej. Jeg skal have hjælp til at montere tvstand på et nyt Lg G3 65 tommer. De skriver at det ankomm...

Mie J., Faraz S. og Sobia S. søger hjælp til haveopgaver i Hvidovre

  • thumbnail
    Diverse hjælp til have samt bortkørsel af skrald
    Fra Mie J. (Hvidovre)
    Beskæring af buske, fjernelse af ukrudt og bortkørsel af diverse samt eventuelt klip af hæk. Lad o...
  • thumbnail
    Fliser i indkørsel
    Fra Faraz S. (Hvidovre)
    Jeg skal have lagt 120 kvm fliser i indkørsel. Gamle fliser er taget op og bortskaffet. De nye flis...
  • thumbnail
    Stubfræsning
    Fra Sobia S. (Hvidovre)
    Træstub skal fjernes evt med stubfræsning, værktøj skal medbringes

Bilal H., Jannie H. og connoe s B. søger hjælp til diverse opgaver i Hvidovre

  • thumbnail
    Autolakering
    Fra Bilal H. (Hvidovre)
    Forkofanger med revne. Skal lappes og hele kofanger males. Fronthjelm med stenslag. Skal males. I...
  • thumbnail
    Nyt baghjul cykel
    Fra Jannie H. (Hvidovre)
    Nyt baghjul. Cyklen har 7 indvendige gear.
  • thumbnail
    klip negle på hund
    Fra connoe s B. (Hvidovre)
    knlipning negle af min hund, det en chihuahua på 4 kilo
Denne artikel er skrevet af Søren Schrøder Rasmussen og data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand