6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hvidovre. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hvidovre er to af de nyeste boliger, der netop er sat til salg, rækkehuset på Filmbyen 8C og villaen på M Bechs Alle 15. Begge boliger tilbyder unikke muligheder, hver med deres egne fordele.
Rækkehuset på Filmbyen 8C er en moderne bolig på 163 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med et kompakt grundareal på 141 kvadratmeter er denne bolig ideel for dem, der ønsker minimal havepleje til en pris på 8.250.000 DKK.
Villaen på M Bechs Alle 15 tilbyder et mere traditionelt valg med sine 113 kvadratmeter og 4 rum. På en større grund på 593 kvadratmeter giver denne bolig mulighed for mere udendørsaktiviteter. Den månedlige ejerudgift for villaen er 4.739 DKK, og prisen er på 7.295.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.